Lara Bilgisayar Teknik Servisi

Kurumsal Teknik Servis Hizmetlerimiz
Teknik Servis Hizmetleri, Sözleşmeli Bakım , Teknik Servis Hizmetleri, Koruyucu Periyodik Bakım, Garanti Dahilinde Teknik Servis , Montaj/Kurulum/Altyapı hizmetleri

Notebook Tamiri ve Yedek Parça
Marka bağımsız notebooklarınızı tamir ediyoruz garantisi dolmuş cihazlarınızı, ekranı kırılan notebooklarınızı atmanız gerekmiyor Antalya bilgisayar teknik servis bu tür cihazlarınızın her türlü problemini gideriyor, gerekli ise yedek parçalarını temin edebiliyor…

Lara Bilgisayarcı

Lara Bilgisayar Teknik Servisi

Lara Bilgisayar Tamir Servisi

Lara Bilgisayar Teknik Servisi müşterilerimizin her türlü notebook ve masaüstü bilgisayarlarının (monitör,yazıcı vb.) tüm cihazlarının onarım ve bakımı.

Lara Notebook Servisi

Çağrı Başına Teknik Servis Hizmetleri
Lara Bilgisayar Servisi garanti kapsamında olmayan ve bakım sözleşmesi bulunmayan ürünlere teklif verme/sipariş alma yöntemi ile çağrı üzerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Sözleşmeli Bakım Teknik Servis Hizmetleri
Lara Bilgisayar Teknik Servisi garanti süresi dolan ürünler için müşterinin isteği aynı yönde ise teknik servis bakım sözleşmesi imzalanarak hizmete müşterinin istediği koşullarda devam edilir. Bakım ve teknik servis şartları tamamen müşteri tarafından konfigüre edilir, bu esnada katkımız müşteriye ihtiyaçlarının tespitinde yardım etmek, ihtiyaçlar belirlendikten sonra ise seçenekler sunmaktır.

Koruyucu Periyodik Bakım
Meydana gelebilecek arızaları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacıyla periyodik yapılan müdahale ve kontrollerdir. Periyodik bakımda yapılan işler:

Güzeloba Bilgisayar Tamircisi

Ana ve alt ürünlerin iç ve dış temizliği
Bağlantı kontrolleri
Fonksiyon testleri
Disk temizleme
Virüs kontrolü
Verimi artırmaya yönelik ayarlamalar.

Yapılan işler müşteriye rapor edilir ve onay alınır. Periyodik bakım sıklığı üretici firma önerilerine uygun olarak, cihazların bulundukları ortama, çalışma durumuna, müşteri isteğine göre ayarlanır.

Güzeloba Bilgisayar Servisi

Montaj/Kurulum/Altyapı
Lara Notebook tarafından satılan ürünlerin müşteriye teslim edilmeden önce muayene edilmesi, parça montajı, yazılım ve donanım kurulumları, kullanıcı ayarlarının yapılması hizmetleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Taşıma
Sistemlerin sökülmesi, nakledilmesi ve yeniden kurulumu hizmetleri sağlanmaktadır.

Eğitim
Müşteri yerinde firma çalışanlarına konusunda uzman teknik servis personelimiz genel ofis veya özel program uygulamaları üzerine eğitim düzenlenir

Lara Bilgisayar Teknik Servis, olarak bilgisayarlarınızın laptop adaptörü değişimi hizmetleri, notebook adaptör tamirleri, laptop batarya değişimleri, notebook klavye değişimi, laptop klavye değişimi, laptop fan temizlenmesi, notebook fan değişimi, laptop ekran kartı tamiri, laptop ekran kartı değişimi, laptop anakart değişimi, notebook anakart tamiri, notebook format, laptop işletim sistemi kurulumu hizmetlerini problemsiz olarak gerçekleştirmektedir. Değişim için kullanılan ürünler 1. kalite ve garantili ürünlerdir.

Lara Bilgisayar Teknik Servisi

https://www.sirinyalibilgisayar.com/ – https://www.guzelobabilgisayar.com/https://www.uncalibilgisayar.com/https://www.laranotebook.com/ –  https://www.antalyateknikservisi.com/ –  –  https://www.konyaaltibilgisayar.com – https://www.antalyabilgisayarservis.comhttps://www.larabilgisayarservisi.comhttps://www.guzelobabilgisayarservisi.com